Wywiad z blogerką – Patrycja Tyszka

Wywiad z blogerką – Patrycja Tyszka

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Patrcyję z bloga PatrycjaTyszka.com.

Wywiad z blogerką - Patrycja TyszkaPatrycja to nie tylko piękna kobieta, ale także utalentowana blogerka. Jej blog pełen jest kobiecych, wzbudzających zachwyt stylizacji oraz porad urodowych. Zdjęcia Patrycja robią wrażenie – są efektowne i jednocześnie bardzo glamour! Patrycja prowadzi również kanał na You Tubie, gdzie pokazuje przepiękne makijaże – warto tam zajrzeć! Poznajcie tę blogerkę nieco bliżej!

…..

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Nie chcę się nad tym zastanawiać. Najważniejsze, że robię, to co lubię i mogę spełniać się w swoich dwóch pasjach, jakim jest blogowanie i makijaż.

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Ciężko jest mi powiedzieć. Nie uważam siebie za eksperta od blogowania, ponieważ wielu rzeczy nadal się uczę. Zaczęłam robić to z pasji i staram się o tym nie zapominać. Powinno nam to sprawiać przede wszystkim przyjemność i być zgodne z naszymi zainteresowaniami, a najważniejsza jest szczerość z czytelnikami.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

W torebce noszę naprawdę wiele rzeczy. Ostatnio znalazłam nawet śrubokręt. Jestem zdecydowanie wzorowym przykładem powiedzenia, że damska torebka jest niczym studnia bez dna. Jednak do trzech najważniejszych przedmiotów należy: telefon, szminka w kolorze nude oraz żel antybakteryjny do rąk.

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Uważam, że każdy z nas powinien spełnić swoje, nawet najmniejsze marzenie. Popełnić w życiu błąd, aby wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski oraz wsiąść w samochód, najlepiej nocą i pojechać gdzieś bez celu. U mnie głowa jest wtedy pełna pomysłów.

5. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Dzięki beGLOSSY poznałam nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic marki Bioderma. Uwielbiam go używać. Świetnie nawilża skórę oraz śmiało można zmywać nim makijaż. Dzięki swojej konsystencji łatwo usuwa pierwszą warstwę zanieczyszczeń i ułatwia dalszy etap demakijażu.

Wywiad z blogerką - Patrycja Tyszka

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOG Patrycji ORAZ NA JEJ INSTAGRAM I FACEBOOK:

youtube     blog     instagram     facebook

Leave a Reply