Wywiad z blogerkami – Bless the Mess

Wywiad z blogerkami – Bless the Mess

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przeprowadziliśmy wywiad z blogerkami – Bless the Mess.

Wywiad z blogerkami - Bless the MessLena i Lona to dwie zwariowane i szalenie pozytywnie blogerki, które wspólnie od kilku lat prowadzą „najbardziej różowy” blog Bless the Mess! Ich energia zadziwia, są dosłownie wszędzie i robią wszystko – zobaczycie to wszystko na ich blogu oraz kanałach społecznościowych, na które serdecznie zapraszamy. Poznajcie bliżej te dwie niesamowite dziewczyny!

1. GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

Milena: Zawodowo pewnie tym samym, czyli filmikami reklamowymi – organizacją planu, aktorów, statystów, dogrywaniem operatorów, scenariuszy, uuff! A hobbystycznie, gdyby nie było BtM – pewnie też filmami. Oglądałabym ich jeszcze więcej i pewnie założyła bloga związanego z kulturą.

Ilona: Nie mam pojęcia! Dzięki Bless the Mess założyłam własną agencję reklamową Mess Media, piszę też inne blogi (Moda Allegro, Fashion&More), nawiązuję kontakty biznesowe, ale też przyjaźnie. Natomiast blogowanie też nie wzięło się z próżni – z zawodu jestem dziennikarką i grafikiem komputerowym. Blog był hobby, który zmienił się w pracę i życiową przygodę 🙂

2. JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Milena: Wytrwałość i duże zaangażowanie. A jeśli chcesz coś zrobić „średnio”, to lepiej wcale. W blogowaniu popłaca powiedzenie „być zawsze lepszą wersją siebie” .

Ilona: Czytelnicy naprawdę lubią wiedzieć, kiedy pojawi się kolejny wpis! Dlatego fajnie jest zaplanować sobie, ile można czasu i energii poświęcić na tworzenie nie tylko dobrej jakości treści, ale też publikowanie w określonym czasie, najlepiej o określonych porach. 1-2 razy w tygodniu to minimum. My lubimy dodawać wpisy wieczorem.

3. JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Milena: Ja lubię minimalistycznie – często mam tylko iphona.

Ilona: Tylko trzy? Nie da rady! Ja noszę z premedytacją niewielkie torebki, bo mam zwyczaj pakować do nich tryliardy przedmiotów. Coś do ust (noszę tony sztyftów, kredek, pomadek), portfel, chusteczki higieniczne, kluczyki od auta, awaryjny zestaw dla synka (pieluszka, smoczek, chustki nawilżane, samochodzik-resorak), tlefon, puder, długopis, notes, wodę termalną (najlepsza jest Uriage!), wodę odświeżającą ( jestem wierna Eau Dynamisante Clarins) albo perfumy roll-on (Zara)… no jest tego sporo.

4. JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Milena: Dosłownie? Rockowego festiwalu, świeżych krewetek na Santorini i belgijskiej czekolady.

Ilona: Lodów figowych, gry na instrumencie muzycznym (nawet, gdy się nie ma talentu i tak jest frajda), podróżowania – im dalej, tym lepiej!

5. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Milena: Vichy Idealia –  za równo krem, jak i serum.

Wywiad z blogerkami - Bless the Mess

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOG DZIEWCZĄT ORAZ NA ICH INSTAGRAM I FACEBOOK:

Wywiad z blogerkami - Bless the Mess     Wywiad z blogerkami - Bless the Mess     Wywiad z blogerkami - Bless the Mess

Leave a Reply