Wywiad z vlogerką – MissPKproject

Wywiad z vlogerką – MissPKproject

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Paulinę z dobrze znanego kanału MissPKproject!

GDYBY NIE BLOG, CZYM BYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA?

W dzisiejszym świecie jest tyle możliwości. Wystarczy mieć pomysł, dobry plan  i działać!

JAKĄ KRÓTKĄ RADĘ DAŁABYŚ POCZĄTKUJĄCYM BLOGERKOM?

Myślę, że najlepsza rada to być najlepszą wersja siebie. Nie porównywać się z nikim i nie inspirować się na siłę innymi dziewczynami. Widzów nie da się oszukać. Bardzo szybko wyczuwają wszelką nienaturalność. Każdy z nas jest inny to to jest w nas  najciekawsze!

JAKIE SĄ 3 NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY W TWOJEJ TOREBCE?

Oj jest ich dość sporo. Nawet do najmniejszej torebki jestem w stanie spakować cały swój świat i  do tego ją  jeszcze zapiąć! (śmiech) Zawsze mam przy sobie telefon. Muszę być w stałym kontakcie. To część mojej pracy. Dodatkowo portfel oraz kosmetyczka, w której są oczywiście same najpotrzebniejsze rzeczy.

JAKICH 3 RZECZY KAŻDY POWINIEN, TWOIM ZDANIEM, SPRÓBOWAĆ W ŻYCIU?

Podróże kształcą i to  rzecz, na którą wdając pieniądze stajemy się bogatsi. Inwestowanie w swoje wspomniana w dzisiejszych czasach  wcale nie musi być droga sprawą.  Można polecieć gdzieś w fajne miejsce naprawdę niedużym kosztem. „Kto skoczy do morza, znajdzie perłę, kto będzie siedział na brzegu, przyniesie tylko garść piasku.” Rashid ad-Da’if.

Pozostałe rzeczy to również: lot balonem, zobaczenie wulkanu na własne oczy, zgubienie się w wielkim mieście podczas zwiedzania i wiele innych! Ciężko wymienić tylko trzy!

JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY PRODUKT, KTÓRY POZNAŁAŚ DZIĘKI BEGLOSSY?

Moim zdecydowanym hitem, który stał się nieodłączną częścią mojej wieczornej rutyny to  GLOV Hydro Demaquillage on-the-go – Rękawica do demakijażu, która świetnie radzi sobie nawet  opornymi podkładami i tuszami. Pozostawia cerę czysta i gładką,  świetnie przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji.

misspkproject

Po dawkę inspiracji, mody i wiedzy koniecznie zajrzyjcie na kanał Pauliny, jej Instagrama oraz Facebooka. Mamy nadzieję, że spodobał Wam się krótki wywiad z vlogerką – MissPKproject.

misspkproject      misspkproject      misspkproject

Leave a Reply