Wywiad z blogerką – Kokorinoo

Wywiad z blogerką – Kokorinoo

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś wywiad z blogerką – Kokorinoo.

 wywiad z blogerką - Kokorinoo.Paulina to niezwykle charyzmatyczna blogerka. Jej nowoczesne stylizacje pełne są energii i miejskiego szyku, a zdjęcia wprost przyciągają! Paulina to też fanka zdrowego stylu życia – znajdziecie więc u niej nie tylko inspirujące do ćwiczeń zdjęcia, ale także nawet przepisy na pyszne fit dania! Nie obyło się także bez urodowych i życiowych postów, bliskich każdej kobiecie.

….

….

1. Gdyby nie blog, czym byś się zajmowała?

Nie lubię gdybać. Żyję tym, co jest tu i teraz. Blog to moja pasja, dzięki której spełniam się artystycznie. To miejsce, w którym mogę pokazać to, co kocham, to, co mnie interesuje czy to, jak żyję. Lubię dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi, czytać ich opinie i się do nich ustosunkowywać. Z pewnością życie bez bloga byłoby znacznie nudniejsze.

2. Jaką krótką radę dałabyś początkującym blogerkom?

Przede wszystkim bycie sobą. To chyba najważniejsze w blogowaniu. Czytelnicy nie są głupi, wyczują sztuczność i na taki blog nie będą chcieli wchodzić. Poza tym  dużo cierpliwości, sukcesy nie przychodzą od razu. Trzeba na nie zapracować. Ponadto konsekwencja, konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja. Systematyczność też jest kluczem do sukcesu.

3. Jakie są 3 niezbędne przedmioty w Twojej torebce?

Z pewnością jest to telefon. W zasadzie się z nim nie rozstaję, co po głębszym zastanowieniu jest dość straszne. W torebce mam zawsze szminkę i chusteczki higieniczne. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.

4. Jakich 3 rzeczy każdy powinien, Twoim zdaniem, spróbować w życiu?

Na pewno skoku ze spadochronem. Sama jeszcze tego nie zrobiłam, ale to kwestia czasu. Leżenia latem na dachu i patrzenia w gwiazdy. Cudowne uczucie. I na koniec myślę, że każdy powinien choć raz w życiu udać się w daleką podróż, dosłownie na koniec świata, najlepiej sam lub ewentualnie z bliską osobą, żeby przeżyć przygodę życia, poznać zupełnie nowych ludzi i spojrzeć na świat z dystansem!

Wywiad z blogerką - Kokorinoo

KONIECZNIE ZAJRZYJCIE NA BLOG Pauliny ORAZ NA JEJ INSTAGRAM I FACEBOOK:

Wywiad z blogerką - Kokorinoo     Wywiad z blogerką - Kokorinoo     Wywiad z blogerką - Kokorinoo

Leave a Reply