Wywiad z blogerką – Kosmetyczna Hedonistka

Wywiad z blogerką – Kosmetyczna Hedonistka

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z naszymi Ambasadorkami, by przybliżyć Wam ich sylwetki. Poznajcie bliżej przemiłe dziewczyny, które co miesiąc przygotowują dla Was recenzje pudełek! Może również zainspirujecie się do stworzenia własnego bloga? Dziś przedstawiamy Wam Darię z dobrze znanego Wam bloga Kosmetyczna Hedonistka!

kosmetyczna hedonistkaDaria to nie tylko piękna i młoda kobieta, ale przede wszystkim jedna z najlepszych polskich blogerek. Jej blog „Kosmetyczna Hedonistka” odwiedzają setki tysięcy osób, spragnionych nowych wpisów, pożytecznych porad dotyczących pielęgnacji czy też inspiracji paznokciowych, makijażowych a także modowych. Jej blog zachwyca nie tylko pięknymi zdjęciami, ale i dużą wiedzą autorki, a także jej otwartością i chęcią pomocy.

1. Gdyby nie blog, czym byś się zajmowała?

Tak naprawdę mam wiele pasji, które pozwalają mi zrelaksować się po pracy i oderwać od zwykłej codzienności. Blog to moje główne hobby i gdybym dziś go nie prowadziła, to pewnie w inny sposób realizowałabym swoją pasję do robienia zdjęć.

2. Jaką krótką radę dałabyś początkującym blogerkom?

Jeśli pomysł na blogowanie zrodził się z zamiłowania  do fotografii i pisania o rzeczach, które cię najbardziej w życiu kręcą, to żadne rady nie są potrzebne. Jeśli umiesz kogoś zainspirować, to już połowa sukcesu.

3. Jakie są 3 niezbędne przedmioty w Twojej torebce?

Tylko trzy? Trudny wybór, ale jeśli miałabym go dokonać, to postawiłabym na telefon, portfel i bibułki matujące.

4. Jakich 3 rzeczy każdy powinien, Twoim zdaniem, spróbować w życiu?

Zakochać się – minimum 3 razy.

5. Jaki jest Twój ulubiony produkt, który poznałaś dzięki beGLOSSY?

Postawiłabym na serum z ARTEGO Feel&Shine.

1-hedonistka1-001Koniecznie zajrzyjcie na bloga Darii oraz na jej Instagram i Facebook:

bloginstagramfacebook

 

 

Leave a Reply