Zaskocz ją na święta – 5 wyjątkowych prezentów

Zaskocz ją na święta – 5 wyjątkowych prezentów

Święta tuż, tuż. W Twoich myślach pojawia się ten moment, gdy przy pięknie ubranej choince obdarowujesz Ją czymś wyjątkowym. Pozostaje właściwie tylko jeden problem, który pojawia się co roku: brak pomysłu na prezent.

Świąteczna niespodzianka to z pewnością okazja do wykazania się kreatywnością, ale nie wszyscy dobrze się w tej roli czują. Rozumiemy to i dlatego przychodzimy z odsieczą. Oto 5 pomysłów na prezenty, których Ona z pewnością nigdy nie zapomni.

abendbrot-939435_12801. KOLACJA W CIEMNOŚCI

Jeśli obydwoje jesteście zapracowani i brakuje Wam czasu na wspólne momenty, taka kolacja będzie doskonałym rozwiązaniem. To nie tylko gratka kulinarna, ale również odprężająca zabawa zmysłami. Plan jest prosty: wręczasz jej zaproszenie do restauracji, gdzie wszystko będzie się odbywało praktycznie w całkowitej ciemności. Na oczach będziecie mieć specjalne opaski, a Waszym zadaniem będzie m.in. odgadnięcie tego, co zostało zaserwowane na talerzu. Wszystko to przy miłej dla ucha, romantycznej muzyce. Brzmi dobrze? Będzie jeszcze lepiej, jeśli samodzielnie zorganizujesz taką kolację!

 

IMG_9023-22. Zestaw kosmetyków BeGlossy

Kobiety uwielbiają kosmetyki. Właściwie trudno wskazać taką, która by ich nie używała. I nawet, jeśli Twoja Ukochana nie jest jakąś specjalną wielbicielką wtajemniczania się w tajniki idealnego makijażu, na pewno dba o codzienną pielęgnację ciała. A jeśli sama nie ma czasu na to, aby chodzić po drogeriach, ten prezent jest tym bardziej dla niej stworzony. O co w tym chodzi?

Twoja ukochana będzie otrzymywać pudełko zawierające 5 lub więcej mini produktów kosmetycznych wysokiej jakości, starannie dobranych przez najlepszych specjalistów. To kosmetyki zdecydowanie warte wypróbowania, zanim Ona zdecyduje się na ich zakup w pełnowymiarowej postaci. Możesz zamówić dla Niej pakiet np. na 3 miesiące lub wybrać od razu miesięczną subskrypcję. Wysyłka i pakowanie w gratisie. A jeśli interesują Ją kosmetyki z tej najwyższej półki, doskonałe będzie luksusowe pudełko GOLDENBOX, zawierające co najmniej 6 kosmetyków do przetestowania. Tutaj można wybrać pojedynczy zestaw lub zamówić kwartalną subskrypcję w postaci zróżnicowanych pakietów. Zamów taki zestaw już teraz – tutaj.

 

arch-of-constantine-3044634_12803. Spontaniczna podróż

To kolejna propozycja podarunkowa dla kobiet, które na co dzień odczuwają brak swojego mężczyzny, nazbyt pochłoniętego obowiązkami zawodowymi. Pomysł być może trochę szalony, ale na pewno warty realizacji. Wygląda to mniej więcej tak: składając jej świąteczne życzenia, wręczasz bilet lotniczy. Do Rzymu, Paryża, Londynu – gdzie tylko chcesz. Oczywiście przydałaby się tu znajomość jej preferencji podróżniczych albo chociaż to, czy może sobie pozwolić np. na wydłużony weekend. To wszystko jest jednak kwestią niezbyt skomplikowaną – można naturalnymi sposobami się tego dowiedzieć.

 

accessories-519693_12804. Warsztaty tworzenia biżuterii

Prezent w postaci biżuterii to klasyka, ale tutaj w nieco unowocześnionym wydaniu. Sprawdzi się z pewnością w przypadku kobiet, które mają w sobie niespożyte siły kreatywne i lubią twórcze działanie. Fakt, wymaga to odrobiny czasu i cierpliwości, ale tutaj zyskasz pewność, że ta biżuteria będzie Jej się podobać – w końcu sama są wymyśli.

 

camera-867242_12805. Aparat natychmiastowy

Aparat z funkcją natychmiastowego wywoływania zdjęć doskonale sprawdza się w ważnych i znaczących momentach. Widok pojawiającego się momentu sprzed chwili, uwiecznionego na papierze, jest bardzo ekscytujący. Przenosi trochę do dawnych czasów, kiedy nie mogliśmy się doczekać, aby odebrać wywołane zdjęcia od fotografa. Ciekawość pomieszana z niepewnością, czy zdjęcie aby na pewno dobrze wyszło – to na pewno sprawi Jej ogromną frajdę.

To już wszystkie propozycje 5 wyjątkowych prezentów na Święta dla niej. Jednak jeszcze jedna, ważna rzecz. Prezent to coś więcej, niż rzecz. Pamiętaj, aby dać Jej… po prostu siebie.

Leave a Reply