Zdrowa i bezpieczna alternatywa dla słońca – Vita Liberata

Zdrowa i bezpieczna alternatywa dla słońca – Vita Liberata

Czy wiecie, że rocznie diagnozowane jest ok. 10 000 nowych przypadków zachorowań na nowotwory skóry. Choć w większości dobrze rokują, to lekarze alarmują, że niestety pacjenci zazwyczaj zjawiają się w ich gabinetach za późno, gdy nowotwór jest w zaawansowanym stadium. Jaka jest zdrowa i bezpieczna alternatywa dla słońca? Przeczytaj ten wpis!

O tym należy pamiętać

W związku z wysokim ryzykiem zachorowania, które wynika z częstotliwości występowania raka skóry, warto pamiętać o samokontroli swojej skóry i zmian, które mogą świadczyć o rozwoju nowotworu skóry. Bardzo istotne jest aby systematycznie obserwować skórę i śledzić wszystkie zmiany. Ważny jest również nakładany filtr na skórę oraz czas ekspozycji na słońce.

Co wiesz o marce Vita Liberata?

Marka Vita Liberata – ekspert w dziedzinie bezpiecznych produktów które są alternatywą na słońce. W miesiącu maju bierze udział w globalnej kampanii dotyczącej świadomości nowotworów skóry. Wraz ze Skin Cancer Foundation firma będzie propagować zdrowe opalanie, a także zachęcać do częstej kontroli swojej skóry.

Poznaj swoje pieprzyki i znamiona! Vita Liberata promuje #BodyCareChecks – za każdym razem gdy aplikujemy produkt do ciała, niezależnie od tego, czy jest to SPF, krem nawilżający czy samoopalacz, możemy poświęcić  trochę czasu, aby naprawdę dokładnie przyjrzeć się naszym pieprzykom czy znamionom. Często
pierwszymi objawami czerniaka są nowe lub zmieniające się drobne znaki na skórze.

  • Stosowanie produktów z SPF o szerokim spektrum działania!
  • Ograniczenie ekspozycji na słońce!
  • Znajdź bezpieczniejszą alternatywę i ciesz się piękną a przede wszystkim zdrową
    opalenizną!

Produkty Vita Liberata to doskonały sposób, aby uzyskać piękną i bezpieczną opaleniznę w domowym zaciszu. Vita Liberata jest marką specjalizującą się w dziedzinie luksusowych organicznych produktów samoopalających i pielęgnacyjnych. W tworzeniu naszych produktów nie uznajemy kompromisów. Produkujemy wyłącznie preparaty które są całkowicie nietoksyczne, organiczne oraz pozbawione parabenów, alkoholu i perfum.

Kluczowe w składzie preparatów są naturalne i certyfikowane ekstrakty organiczne. Kosmetyki samoopalające Vita Liberata to pierwsze całkowicie nietoksyczne produkty tego rodzaju. Wprowadzając je, firma połączyła innowacyjność z etycznym podejściem do przyrody.

Phenomenal 2-3 Week Tan Mousse

Dzięki technologii pHenO2 pianka umożliwia osiągnięcie wspaniałego efektu naturalnie opalonej skóry, który pojawia już trakcie jednorazowej aplikacji preparatu, a rezultaty stosowania są widoczne nawet do 2-3 tygodni. Efekt zostaje utrwalony w ciągu 4-8 godzin od zastosowania pianki oraz, co jest równie istotne, zanika stopniowo i równomiernie. Kosmetyk zawiera w swym składzie wyciąg z aloesu zwyczajnego, który działa na skórę kojąco i nawilżająco, witaminę E oraz ekstrakt z ogórka zapobiegające przesuszaniu, ponadto wzmacniają barierę naskórkową i napinają skórę. Po aplikacji pianki zastosowany Moisture Locking System zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry nawet do 72 godzin, a Flash Dry gwarantuje szybkie wysychanie produktu, czyli skóra pozostaje bez uczucia lepkości. Z kolei brak nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla preparatów samoopalających jest efektem użytej technologii Odor Remove.

Produkt marki Vita Liberata znalazła się w pudełku GOLDENBOX No.23. Jeśli chcesz dołączyć do grona testerek kosmetyków marek niszowych oraz premium, sprawdź czy nowa edycja jest już dostępna!

Leave a Reply