Żele rozgrzewające i chłodzące – jak ich używać i kiedy stosować?

Żele rozgrzewające i chłodzące – jak ich używać i kiedy stosować?

Słyszałaś o żelach chłodzących i rozgrzewających, ale nie wiesz jak je stosować i dla kogo są przeznaczone? Zobacz, dlaczego warto je mieć w swojej kosmetyczce, kiedy uprawiasz sport lub chcesz pozbyć się cellulitu.

Dla kogo przeznaczone są żele chłodzące i rozgrzewające?

Żele chłodzące i rozgrzewające polecane są szczególnie osobom aktywnym fizycznie,
a także osobom dbającym o wygląd i piękną sylwetkę. Żele szczególnie polecane są kobietom określanym jako Woman On The Go – nowoczesnym, pełnym energii, aktywnym, otwartym na świat, dbającym o zdrowie. Kochającym połączenie mody z wygodą, zdrowia z urodą, aktywności zawodowej i fizycznej z przyjemnością.

 

Do czego służą żele rozgrzewające i chłodzące?

Oba żele są doskonałym przygotowaniem organizmu do aktywności fizycznej i jego regeneracji po jego zakończeniu. Jednocześnie są wyjątkowymi preparatami wspomagającymi kształtowanie sylwetki i walkę z cellulitem.

 

Jak i kiedy stosować żele rozgrzewające i chłodzące?

Oba żele- chłodzący i rozgrzewający powinny znaleźć się w sportowej kosmetyczce, ponieważ najlepsze rezultaty uzyskuje się przy zastosowaniu obu preparatów. Zaczynamy od rozgrzania, ukrwienie i odżywienia, a następnie schłodzenia, obkurczenia i usunięcia niepożądanych substancji z organizmu.

 

BeGlossy poleca:

Warming _ Protecting GEL_AŻel Rozgrzewająco-Ochronny  BEBRAVE® Skincare &Challenge™ do stosowania przed aktywnością fizyczną, ponieważ, doskonale rozgrzewa mięśnie, stawy i ścięgna. Wyjątkowa kompozycja innowacyjnych substancji takich jak HotFluxâi kilkunastu ekstraktów roślinnych, w ciągu kilku minut rozgrzewa. Rozgrzanie mięśni wpływa na ich większe uelastycznienie, ukrwienie i odżywienie. W rezultacie organizm jest optymalnie przygotowany do aktywności fizycznej. Rozgrzane, dotlenione mięśnie i ścięgna są znacząco mniej podatne na mikro-urazy i przeciążenia. Natomiast rozgrzanie tkanki tłuszczowej znacznie ułatwia redukcję cellulitu.

Cooling _ Repairing GEL_A

Żel Chłodząco-Regenerujący  BEBRAVE® Skincare &Challenge™  intensywnie schładza i przyspiesza odnowę mięśni i stawów po wysiłku fizycznym. Dzięki właściwościom drenującym doskonały do kształtowania sylwetki i wspomagania intensywnej ukierunkowanej pielęgnacji przeciwcellulitowej. Kompozycja wyjątkowo skutecznych substancji aktywnych pozyskanych m.in. z arniki górskiej i łąkowej, hakorośli czy żywokostu lekarskiego, wzmocniona chłodzącym działaniem mentolu, wykazuje natychmiastowe działanie chłodzące i regenerujące. Doskonale działa na zmęczone mięśnie, stawy, ścięgna i redukcję cellulitu. Świetnie sprawdza się po zabiegu drenażu limfatycznego. Preparaty nie zawierają kofeiny.

Chcesz, aby jeden z żeli BEBRAVE® Skincare &Challenge™ trafił w Twoje ręce? Znajdziesz go w wybranych boxach BeGlossy BACK TO THE GYM powered by OSHEE.

BANNER-Blog-Zawartosc

 

Leave a Reply