Zielona glinka kambryjska – zdrowie ulepione z glinki

Zielona glinka kambryjska – zdrowie ulepione z glinki

Firma Dermaglin jako jedyna w Europie od 15 lat produkuje maseczki na bazie zielonej glinki kambryjskiej z synergicznym połączeniem wyciągów ziołowych. Możliwe jest to dzięki unikatowej technologii oczyszczania i suszenia zgodnie z wymogami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Zamknięte w hermetycznym opakowaniu bez dodatku emulgatorów, barwników itp. doskonale zachowują swoje właściwości detoksykujące, odżywcze. Uzupełniają skórę w brakujące minerały, które organizm nie jest w stanie sam zsyntetyzować. Przeczytaj więcej: zielona glinka kambryjska.

Zielona glinka kambryjska Demaglin to gwarancja unikatowości pochodzenia z czystego ekologicznie rejonu Zatoki Fińskiej, wysokiej jakości potwierdzonej atestami w renomowanych ośrodkach badawczych oraz bezpieczeństwa stosowania.

Historia glinki

Znana jest od wieków jako „katalizator procesów zdrowienia” stosowana od 100 leci w argilloterapi. Swoje właściwości zawdzięcza obecności minerałów i koloidalnej strukturze, a także właściwościom absorbcyjnym (pochłaniającym zanieczyszczenia z powierzchni skóry). Jej działanie ma charakter spektakularny: w sposób naturalny oczyszcza, odżywia i regeneruje skórę.

Zielona glinka kambryjska (kambryjska oznacza, że pochodzi z epoki kambru ery paleozoicznej ok. 540 mln lat temu naukowo uznanego za wielką „kambryjską eksplozję życia”) jest kopaliną wydobywaną z głębokich pokładów ziemi jako naturalny minerał glinokrzemianowy. Jej głównym składnikiem jest krzemian glinu (w swoim składzie zawiera znikome domieszki kwarcu).

Zielona glinka kambryjska – dar ziemi

Należy mieć świadomość ze glinki to dar ziemi, a zatem mogą być zanieczyszczone mikroflorą pochodzącą z gleby (bakterie, grzyby chorobotwórcze, pleśnie) dlatego przy wyborze glinek jest niezwykle ważne aby nie kierować się niską ceną ale otrzymanymi certyfikatami i badaniami w renomowanych jednostkach certyfikujących. Najważniejsza jest czystość mikrobiologiczna, ocena bezpieczeństwa uwzględniająca bezpieczeństwo stosowania dla zdrowia i życia ludzi, niska zawartość metali ciężkich a także technologia oczyszczania i osuszania.

Najwyższa jakość i spektakularny efekt działania docenili konsumenci nagradzając produkty wieloma prestiżowymi nagrodami między innymi: Najlepszy kosmetyk Naturalny, Kosmetyk Wszech Czasów (przyznawany przez opiniotwórczy portal Wizaz), Influncer 2019, Produkt dla zdrowia i wiele innych.

zielona glinka kambryjskaBeGlossy poleca:

Zielona odżywka posiadająca moc odżywczych substancji jest uzupełnieniem linii dermatologicznej do pielęgnacji skóry głowy i włosów skłonnych do przetłuszczania i wypadania. Składnik aktywny odżywki: Zielona glinka kambryjska jest naturalnym źródłem głównie krzemu i cynku niezbędnych do tworzenia keratyny – białka, które jest podstawowym budulcem włosa. Odżywka regeneruje i wzmacnia wierzchnią warstwę włosa. Idealna dla włosów przetłuszczających się i normalnych.

Wspaniałe rezultaty:

  • Sprężyste i odżywione włosy,
  • przyjemne w dotyku,
  • naturalna pielęgnacja.

Jeśli chcesz przetestować ten produkt, zamów pudełko BeGlossy „Spring Garden” do 8 marca 2020.r.

 

Leave a Reply