Produkty pielęgnujące do włosów: szmpony, odżywki oraz maski

Produkty pielęgnujące do włosów: szmpony, odżywki oraz maski

9,90 zł (200 ml)

Nowatorska marka kosmetyków do włosów, która powstała przy udziale fryzjerów i stylistów, aby zapewnić kobietom pielęgnację i stylizację włosów na profesjonalnym poziomie każdego dnia. Sessio Professional oferuje produkty do pielęgnacji włosów oraz do stylingu.
W boxach beGLOSSY znalazły się:
• Maska do włosów farbowanych - 200 g - polecana do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Regularne stosowanie produktu przeciwdziała wypłukiwaniu koloru i matowieniu włosów.
• Odżywka do włosów cienkich i delikatnych - 200 g oraz Szampon do włosów cienkich i delikatnych - 275 g - Zestaw dwóch produktów znakomity do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Nadaje włosom lekkość i puszystość. Kosmetyki zawierają wyciąg z nasion bawełny, który ma działanie zmiękczające oraz ekstrakt z mango przewracający włosom elastyczność i sprężystość. Proteiny pszenicy obecne w produktach tworzą ochronny film wokół włókna włosa dając efekt pogrubienia i nawilżenia.
• Szampon do włosów suchych - 275 g oraz Odżywka do włosów suchych - 200 g - Produkty polecane do pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych i matowych. Dzięki zawartości dobrze przyswajalnej keratyny odbudowują zniszczoną strukturę włosów nadając im zdrowy wygląd i witalność. Dodatek witamin odżywia włosy, przeciwdziała ich łamliwości oraz ułatwia rozczesywanie.
• Produkty z linii RELAX: Szampon nawilżający Wanilia - 275 g, Szampon odżywczy Kokos - 275 g, Szampon regenerujący Mleko i miód - 275 g - Produkty regenerujące – szampon i odżywka Mleko i miód wyraźnie wzmacniają włosy i zwiększają ich objętość. Nawilżający szampon i odżywka Wanilia dogłębnie nawilżają i wygładzają suche włosy. Odżywczy szampon i odżywka Kokos pomagają zachować włosy w dobrej kondycji, sprawiają, że odzyskują sprężystość i elastyczność.

Zastosowanie produktu

W zależności od rodzaju produktu:
- szampon – nanieść na wilgotne włosy, wmasować, a następnie spłukać;
- odzywka i maska – nanieść na wilgotne włosy, odczekać kilka minut a następnie spłukać.