Intensywne nawilżanie i wygładzanie. Krem z komórkami macierzystymi

SheFoot Intensywne nawilżanie i wygładzanie. Krem z komórkami macierzystymi

Potrzebujesz silnego odżywienia? Wypróbuj wygładzający krem do stóp o bardzo silnym działaniu wygładzającymi nawilżającym z roślinnymi komórkami macierzystymi. Połączenie nowoczesnej technologii oraz natury sprawia, że składniki kremu są najlepszej jakości. Produkt zawiera wyciąg z naturalnych substancji, jak magnolia. Produkt przeznaczony jest do stosowania w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Składniki aktywne i ich działanie:
Masło shea– zapobiega wysuszeniu skóry, wzmacnia cement międzykomórkowy oraz płaszcz hydrolipidowy skóry
Gliceryna– silnie nawilża także głębsze warstwy naskórka
Panthenol (prowitamina B5) – łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek
Olej arganowy – nawilża i ujędrnia, przyspiesza regenerację naskórka
Witamina E – wygładza i odżywia skórę, zwiększa elastyczność
Komórki macierzyste z magnolii – komórki mające zdolność do samodzielnego odnawiania i rozmnażania, pozyskiwane z wnętrza kwiatu Magnolia Sieboldii. Pobudzają naturalną odnowę komórek skóry.

Co to są komórki macierzyste?
Komórki macierzyste to naturalny stymulator wzrostu komórkowego, zapewniający wymagającej skórze stóp dostęp do ważnych składników odżywczych. Pozyskiwane są z wnętrza kwiatów magnolii, a następnie hodowane w laboratorium w sterylnych warunkach.

Cena: 27,99 zł (50 ml)

Zastosowanie produktu

Nałóż krem na stopy i delikatnie masuj opuszkami palców aż do całkowitego wchłonięcia. Masuj zwłaszcza miejsca zagrożone pęknięciami, takie jak poduszki podeszwowe i pięty. Najlepsze efekty uzyskasz stosując codziennie, po uprzednim użyciu raz lub dwa razy w tygodniu naturalnego peelingu. Stosowanie wyłącznie zewnętrzne.

Składniki