Natural Inspirations Krem do depilacji z wyciągiem z Oleju z Pestek Winogron do skóry wrażliwej

Veet Natural Inspirations Krem do depilacji z wyciągiem z Oleju z Pestek Winogron do skóry wrażliwej

23,99 zł (100 ml)

Krem do Depilacji Veet Natural Inspirations™ pozostawia Twoją skórę nawilżoną i odczuwalnie gładką. Zawiera specjalną formułę z wyciągiem z oleju z pestek winogron znanego ze swoich zmiękczających właściwości i orzeźwiającym zapachem inspirowanym naturą.
Nowy Krem do Depilacji Veet Natural Inspirations™ nie tylko delikatnie usuwa włoski blisko cebulek, ale również działa na bardzo krótkich włoskach.
Testowany dermatologicznie.

Zastosowanie produktu

ZASTOSOWANIE PRODUKTU
1. Nałóż krem na skórę za pomocą szpatułki i rozprowadź go równo, tak aby całkowicie pokrył powierzchnię, którą chcesz wydepilować.
2. Pozostaw krem na skórze przez 3 minuty, następnie przy pomocy szpatułki usuń włoski z niewielkiego obszaru, aby sprawdzić efekt. Jeśli włoski łatwo schodzą usuń resztę kremu odpowiednią końcówką szpatułki w zależności od depilowanej części ciała. Jeśli włoski są uporczywe, pozostaw krem na skórze do 6 minut, ale nie dłużej.
3. Aby usunąć krem dokładnie opłucz skórę wodą i następnie osusz ją.

Składniki

Aqua, Urea, Para num, Liquidum, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Calcium Hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol, Magnesium Trisilicate, Parfum, Propylene, Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Sodium, Gluconate, Vitis Vinifera Seed Oil, Acrylates, Copolymer, Tocopherol, CI 77891

Obserwuj Veet